SKU: SNAKE-020"-16"
Regular price
Regular price
Sale price
Title: 16"
Product code:SNAKE-020
020 Snake Chain .925 Solid Sterling Silver Sizes 16-30"
1MM
snake-020
My Cart
Variant
Add
List Price Wholesale Price Quantity
Add
16"
16"
Sale price
18"
18"
20"
20"
22"
22"
24"
24"
26"
26"
30"
30"